חיסכון בצריכת בחשמל בקיץ

חלק מלקוחותינו באסקו ישראל הן מסגרות שעיקר פעילותן מתרחשת בחודשי הקיץ. בין אם מדובר במתקני נופש, בריכות שחייה, בתי מלון ועוד. עבור מסגרות אלו חודשי הקיץ מביאים עימם הוצאות רבות הנוגעות למיזוג אוויר, תאורה ועוד. אלו הן ההוצאות הבולטות ועליהן אנו באסקו ישראל שמים הדגש זאת לע מנת להביא לחיסכון בחשמל ואף מים בחודשי הקיץ. 

◀  חיסכון במערכות מיזוג אוויר
אנו, באסקו ישראל, מכירים מקרוב את הצורך בתכנון נכון של מערכות מיזוג אוויר חדשות וקיימות ובכך שיש בתכנון זה שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון. במסגרות רבות מיזוג האוויר מהווה עד כ-60% מההוצאות על אנרגיה ולכן הרצון לחיסכון במערכות מיזוג האוויר הינו הכרחי וחשוב. 

לנו באסקו ישראל הניסיון בתכנון נכון והתאמה מרבית לצרכי המסגרות תוך תשומת לב לצרכים ולמאפיינים של המבנה בו המסגרת נמצאת זאת על מנת למצוא פתרונות זולים וקלים לתפעול שיצמצמו צריכת החשמל בכל הנוגע למיזוג אוויר וכמובן יעניקו בצורה יעילה את היכולת לקרר החללים בתקופת הקיץ החמה. 

◀  חיסכון במערכות התאורה
בבתי המלון בישראל להם באופן טבעי תפוסה כמעט מלאה בכל חודשי הקיץ מביאה עימה כמובן הוצאות חשמל רבות כשהתאורה מהווה את צרכן האנרגיה השני בגודלו. לנו באסקו ישראל צוות מומחים הנותן מענה מקצועי רחב בכל הנוגע לחיסכון בתאורה בבתי המלון. 

הרצון והשאיפה לא רק בבתי מלון הוא שימוש מרבי איפה שהדבר מתאפשר של תאורה טבעית. במקומות בהם התאורה הטבעית היא בעלת קרינה חזקה ניתן להשתמש במסנני קרינה אשר שולטים בכמות האור הנכנסת ובאותה עת מסננים קרינת UV. אותם מסנני קרינה תורמים אף למערכות מיזוג האוויר בכך שביכולתם למנוע בוהק. 

בהפעלה של תאורה לא טבעית ניתן לא פעם לחסוך כ-80% צריכה של חשמל וזאת על ידי שיטות של ניהול תאורה מקומי, ניהול ממוחשב, שדרוג מערכות. בחללים מסוימים ניתן כמובן להפעיל תאורה מקומית רגעית או מעומעמת כמו מסדרונות וחניונים בהם הן נוכחות תמידית של אורחים ועובדים. בדיקה מקדמית חשובה בעניין צרכי התאורה כוללת בין היתר את חדרי הפגישות, הלובי, אולמות אירועים, חדרי הרצאות, חדרי אורחים, תאורת חצר, מגרשי ספורט ועוד. 


לקביעת פגישה עבודה עם צוותי אסקו ישראל ניתן ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות: 

טלפון: 03-6480042

פקס: 03-6480093

דואר אלקטרוני: office@escoisrael.com

כתובת: פנחס רוזן 72, בניין טופ דן, תל אביב יפו.