חיסכון בחשמל ואנרגיה

חיסכון בחשמל ואנרגיה עבור מסגרות רבות הינו הכרחי על מנת להקל בתקציבים השנתיים. חיסכון בתקציבים אלו על ידי ייעול הצריכה בחשמל ואנרגיה הינה המומחיות של חברתנו אסקו ישראל

אנו באסקו ישראל, המנוהלת על ידי מייסדה דן בר משיח ונמצאת בבעלות משותפת של משפחת פרוכטר ורקנאטי, נממן את פרויקט החיסכון בחשמל ואנרגיה באופן גורף ומלא ובמסגרתו יתבצע סקר ייתכנות, איתור פרויקטים, רכישת ציוד מתאים, ביצוע הפעולות ההכרחיות וכל זה באחריות ושירות מלא לכל אורך תקופת הסכם ההתקשרות. אסקו ישראל רואה בפרויקט חיסכון בחשמל ואנרגיה פעילות חשובה והכרחית למסגרות גדולות. לכל אורך ההסכם עם הלקוחות מופק תהליך המודד את החיסכון באנרגיה בצורה מתמשכת ובשקיפות מלאה מול הלקוח. 

אנו באסקו ישראל רואים בחיסכון בחשמל ואנרגיה במסגרות רבות צורך הבא לידי ביטוי לרוחבו ואורכו של כל מסגרת ובין היתר מבצעים אנו בדיקה ותהליכים של חיסכון במערכות מיזוג האוויר והקירור, מערכות בקרה, חימום מים, חימום לבריכות, תאורת חוץ ופנים, מערכות חשמל, מנועים ומשאבות, קיטור ותנורים, מערכות סולאריות, מערכות חיסכון במים, חלוקה ואספקה נכונה של חשמל ועוד. 

בין לקוחותינו הרבים ניתן להצביע על מפעלי תעשייה וחברות הייטק, מוסדות חינוך והשכלה גבוהה, מעונות, מתקני נופש, מועדוני כושר ובריאות, בתי מלון, דיור מוגן, בתי חולים ומבני משרדים. 

דוגמאות לחיסכון בחשמל ואנרגיה אשר בוצעו במסגרת שירותינו ניתן לראול במפעילם רבים בתעשייה הישראלית. שימוש בתאורה בגופי תאורה חסכוניים באולמות ייצור ומחסנים רחבי ידיים מעניק למפעל חיסכון רב בהוצאות חשמל. בין היתר אנו באסקו ישראל עוסקים בהתקנות של ווסתים במשאבות מים אשר חוסכות שאיבת מים מיותרת ומנתבות מים למקומות הצורכים מים באופן מידתי ומושכל יותר, התקנת מערכות Smart Grid שביכולתן ניצול וניטור נכון של אנרגיה המיוצרת במפעל, התקנת מערכות לניטור נכון ויעיל במערכות הקירור. כל אלו ועוד עם יישום ולמידה נכונה של צוות העובדים מביאים מפעלים רבים לחסוך כמויות רבות בחשמל ואנרגיה המפנים בתקציב כסף רב אותו ניתן לנצל עבור פרויקטים נוספים. לקביעת פגישה עבודה עם צוותי אסקו ישראל ניתן ליצור קשר באחת מהדרכים הבאות: 

טלפון: 03-6480042

פקס: 03-6480093

דואר אלקטרוני: office@escoisrael.com

כתובת: פנחס רוזן 72, בניין טופ דן, תל אביב יפו.