התייעלות אנרגטית בבתי מלון

אסקו השלימה בהצלחה מגוון פרוייקטים בבתי מלון בתחום המיזוג, חימום המים והתאורה עם הפחתת הוצאות האנרגיה ב- 30% – ללא כל השקעה מצד הלקוח!

מלון שבע הקשתות

ירושלים

מלון שבע הקשתות ממוקם על פסגת הר הזיתים וממנו נשקפים נופים עוצרי נשימה של ירושלים, אחת הערים היפות, המגוונות והרוחניות בעולם.

כמלון וותיק, התיישנות מערכות מקשה על העבודה וחוויית האירוח, בנוסף עליית הוצאות האנרגיה והתחזוקה השוטפת מכבידות על תפקודו השוטף של המלון. נוסיף על זה שמלון בישראל מאותגר תקציבית (בוודאי בתקופה הנוכחית). המלון אשר מנוהל ע" חברת ניהול המורכבת ממלונאים ותיקים ומנוסים חיפשו כיצד לבצע את השדרוג וזאת מבלי שתדרש השקעה מצידם.

בית-מלון ירוק בהר

שורש

מלון הבוטיק ממוקדם במיקום מדהים וצופה על הרי יהודה, ירושלים והשפלה.
המלון כולל כ- 100 חדרים  בצימרים, חדרי אירוח, מסעדה וברכות שחייה.
כחלק ממהלך כולל של מיצוב המלון כ"מלון ירוק" בוצעו על ידי אסקו ישראל מגוון רחב של פרויקטים אשר משתלבים עם חיזוק המלון לשמירה על איכות הסיבה וחיסכון באנרגיה.
במסגרת הפרויקט השקיעה אסקו בהחלפה של מזגנים ישנים במזגנים חדשים ויעילים מסוג אסקו אינוורטר. סה"כ בוצעה החלפה של מעל 75 מערכות מיזוג ובנוסף הותקנה מערכת בקרה חכמה לניתוק המיזוג והגדלת החיסכון.

תוצאות החיסכון מרשימות: כ- 40% חיסכון בהוצאות האנרגיה ובנוסף חיסכון ניכר בהוצאות התחזוקה כתוצאה מיישום ההשקעה על-ידי אסקו בפרויקט.

 

בית-מלון גני ירושלים

ירושלים

מלון גני ירושלים כולל 186 חדרים המתפרסים על פני 9 קומות. המלון הינו בין המובילים והוותיקים בירושלים.

המלון בחר באסקו ישראל לביצוע פרויקט התייעלות אנרגטית במלון, בו השקיעה אסקו בהחלפה של צ'ילר ישן בצ'ילר חסכוני ויעיל – של 140 טון קירור. הקמת מרכז אנרגיה.
בנוסף התקינה אסקו מערכת בקרה חכמה אשר מודדת את צריכת החשמל והחיסכון של הצ'ילר באופן רציף, מתריעה בפני תקלות באמצעות הודעות לנייד ומודדת את הטמפרטורה והספיקה.

אסקו מתחזקת באופן מלא את הצ'ילר החדש לכל אורך תקופת ההסכם. סה"כ החיסכון הצפוי למלון גני ירושלים עמוד על מעל 22.5 מיליון ש"ח.

מגדל נוף המפרץ

אילת

הטמעת מערכת מניה וגביה לרבות הנפקת חשבונות חשמל

   ניהול מערך האנרגיה במגדל המשמש את רשתות בתי המלון המובילות באילת

בית-מלון לב

ירושלים

התקנת מערכות סולארית לחימום מים

   התקנת מערכות לחיסכון במיזוג אוויר

   התקנת מערכת SMART GRID לניטור וניהול צריכת אנרגיה