בתי מלון

קרן אסקו לחברי התאחדות המלונות בישראל

החברה הכללית ואסקו ישראל הקימו קרן ייעודית בהקיף של 15 מיליון ש"ח לביצוע פרויקטים בתחומי האנרגיה והתייעלות אנרגטית, חלוקה ואספקת חשמל, עבור חברי התאחדות המלונות *בפריפריה במודל ה – ESCO.

למידעון קרן במימון אסקו חברי התאחדות המלונות בישראל לשנים 2023
נא מלאו את הפרטים:

השקעות שבוצעו ע"י אסקו לאחרונה

מלון אורכידאה תל אביב

אסקו השקיעה במערך חכם ויעיל של השבת חום ממערך מיזוג האוויר כך שישנו מרכז אנרגיה אחד בעל יתירות אשר מספק את כל המיזוג של המלון ואת כל צריכת החמים במלון וחימומו בחורף –  50% בצריכת החשמל של מערכת המיזוג.
אסקו ישראל השקיעה בהתקנת משאבות חום בעלות יעילות אנרגטית הגבוהה ביותר, במערכת בקרה הותקנה מערכת בקרה לניהול ולאופטימיזציה של צריכת האנרגיה במערכת המיזוג ולחיסכון בחשמל. כל זאת תוך אחריות מלאה ע"י אסקו ל 10 שנים על הצ'ילר שהותקן על ידה!

מלון שלמה המלך ירושלים

מלון ותיק במרכז העיר ירושלים הכולל 148 חדרים, בריכת שחייה, מסעדות ואולמות אירועים.
הותקנה מערכת לחימום מים לחדרי המלון, למטבח ולשאר הצרכנים: HEAT PUMP מיצובישי, הכוללת 4 יחידות עצמאיות של 70KW כ"א, ומערכת בוסטר לטמפ' גבוהה לצורכי חימום המים בהספק 280KW…

מלון שלמה המלך טבריה

מתחם מלונאות וותיק בעיר טבריה הכולל-218 חדר, ספא, בריכה גן אירועים ועוד.
 המלון הציב לעצמו לשדרג את תשתיות המלון ולהתייעל בהוצאות האנרגיה (חשמל וגז) ובהוצאות התחזוקה הגבוהות, והכל תוך שמירה על איכות הסביבה.

מלון שבע הקשתות ירושלים

מלון שבע הקשתות ממוקם על פסגת הר הזיתים וממנו נשקפים נופים עוצרי נשימה של ירושלים, אחת הערים היפות, המגוונות והרוחניות בעולם. כמלון וותיק, התיישנות מערכות מקשה על העבודה וחוויית האירוח, בנוסף עליית הוצאות האנרגיה והתחזוקה השוטפת מכבידות על תפקודו השוטף של המלון. נוסיף על זה שמלון בישראל מאותגר תקציבית (בוודאי בתקופה הנוכחית). המלון אשר מנוהל ע" חברת ניהול המורכבת ממלונאים ותיקים ומנוסים חיפשו כיצד לבצע את השדרוג וזאת מבלי שתידרש השקעה מצידם.

 

בית-מלון גני ירושלים ירושלים

מלון גני ירושלים כולל 186 חדרים המתפרסים על פני 9 קומות. המלון הינו בין המובילים והוותיקים בירושלים.
המלון בחר באסקו ישראל לביצוע פרויקט התייעלות אנרגטית במלון, בו השקיעה אסקו בהחלפה של צ'ילר ישן בצ'ילר חסכוני ויעיל – של 140 טון קירור. הקמת מרכז אנרגיה.
בנוסף התקינה אסקו מערכת בקרה חכמה אשר מודדת את צריכת החשמל והחיסכון של הצ'ילר באופן רציף, מתריעה בפני תקלות באמצעות הודעות לנייד ומודדת את הטמפרטורה והספיקה.
אסקו מתחזקת באופן מלא את הצ'ילר החדש לכל אורך תקופת ההסכם. סה"כ החיסכון הצפוי למלון גני ירושלים עמוד על מעל 22.5 מיליון ש"ח.

Cinema Hostel ירושלים


תוצאות ההשקעה בהוסטל הסתכמו ביעילות אנרגטית בחשמל רמת נצילות (COP) גבוהה של כ – 4, אמינות ועמידות יחידות עצמאיות בעלות יתירות תפעולית, בקרה הותקנה מערכת מניית אנרגיה ובקרה מרכזית לשליטה וחישוב החיסכון לכל המערכת.
תנאי עבודה מותאם לתנאי מזג אוויר קשים וטמפ' נמוכות במיוחד הקיימות בירושלים בחורף ועוד תוך אחריות מלאה ע"י אסקו ל – 10 שנים על המערכות שהותקנו על ידה.

כפר המכביה, מתחם הפנאי נופש והמלונאות הגדול בישראל

הפרויקט בוצע ללא הפרעה ללקוחות כפר המכביה, בטווח זמן של 3 חודשים – מופו כל הצרכנים והותקנו כל המערכות, לרבות מערכות מניה ובקרה, אסקו ישראל הוסיפה מערכות בקרה ושליטה מרכזיות לשליטה על כלל צרכני האנרגיה אנרגיה אשר מנטרות את כל החיסכון ונותנות למנהלי הכפר יכולת שליטה פיקוד ובקרה הן בטמפרטורות, הן בהתראות הן בניתוח הנתונים.

במערך מיזוג האוויר אשר הינו כ- 20 מרכזי אנרגיה, חיסכון משמעותי של 47%. במערכות חימום המים הינן: למעלה מ 70% חיסכון תוך נטרול כל צרכני הגז בכפר, וביצוע השבת חום ממערכות המיזוג למערכות המים בכל האתר תוך הגברת כמות המים המסופקת ללקוחות.

חיסכון בעלויות מימון

100% חיסכון ללקוח

חיסכון בשכר כ"א פנימי וחיצוני (יועצים)

100% חיסכון ללקוח

ניהול סיכונים (כלכליים וטכנולוגיים)

100% חיסכון ללקוח

שימור הון וקווי האשראי /אובליגו/ נזילות

100% חיסכון ללקוח

הארכת חיי מערכות (צמצום בלאי)

100% חיסכון ללקוח

השבחת ערך הנכס

100% חיסכון ללקוח

שיווק: תדמית ירוקה למפעל

100% חיסכון ללקוח

הטעמת תרבות ארגונית לחיסכון

100% חיסכון ללקוח

דילוג לתוכן